Anasayfa Pompalar Endustriyel Malzeme CNC Takimlari Ozgecmis English

Firmamız 1948 yılında Elektrik Bobinaj ve Torna Tesviye Atölyesi olarak iş hayatına başlamış, daha sonra bir çok degişik alanda imalat, bakım, onarım konularında çalışmıştır. Yarım asırlık pratik tecrübe ile teknik bilginin birleşimi bugünkü KÜÇÜKPARMAK MÜHENDİSLİK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.’ni meydana getirmiştir.

Firmamız 1996 yılında Dişli Transfer Pompalarıimalatına başlamıştır. Bu konuda uzmanlaşarak, günün teknoloji gereksinimlerini yerine getirip, bilgisayar kontrollü CNC tezgahları yardımı ile hassas ve sorunsuz dişli pompalar imal ederek, bu sektörde adını duyurmuştur.

Son olarak firmamız imalat sektöründe ki bilgi birikim ve tecrübesini ticari alana taşıyarak, endüstriyel malzeme olarak adlandırılan sanayi plastikleri, demir dışı metaller, kalıp ve takım çelikleri, paslanmaz çelik ve bunun gibi imalat sektöründe kullanılan değerli ve önemli hammadde konumunda ki malzemenin satışına başlamıştır. Bu konuda BOL ÇEŞİT, GENİŞ STOK, UYGUN FİYAT prensiplerini benimseyen firmamız bu sektörde de güvenilir ve doğru adres konumuna doğru hızla ilerlemektedir

Firmamız kaliteden ödün vermeden, satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini hep ön planda tutmaktadır.